PROMO

Plátěnky Kitchen Affair – už žádné nákupy s igelitkou!

Než jednou napíšu tu svoji vysněnou kuchařku, měla jsem chuť nachystat pro Vás alespoň něco malého, co ale využijete každý den. Proto jsem navrhla svoji vlastní plátěnou tašku s textem, který Vás zaručeně pobaví. Edice všech tří výrobků je limitovaná – od každého kusu je k zakoupení pouze 100 kusů!

Nákupní taška JENOM CHLEBA!

Taky jdete do obchodu koupit jenom chleba a nakonec táhnete igelitku až dvě plné jídla?  S touhle super plátěnou taškou už Vás bleskový nákup (ani jeho velikost) nikdy nepřekvapí.

Cena tašky je 160 Kč.

Rozměr tašky: 38 x 42 cm, objem 18 litrů

Svačinový pytlík DOMÁCÍ SVAČINA

Ukažte všem, že Vy si nosíte svačinku z domova! Svačinový pytlík s certifikací GOTS, jedná se tedy o prvotřídní bio bavlnu, vršek sáčku lze stáhnout praktickou šňůrkou.

Cena pytlíku je 70 Kč.

Rozměry: 14 x 22 cm

Pytlík CHLEBA

Pečete si doma chléb? Domácímu bochníku bude nejlépe v plátěném sáčku z bavlny s certifikací GOTS. Do pytlíku hravě strčíte domácí chlebík i kupovanou šumavu.

Cena pytlíku je 110 Kč.

Rozměr: 30 x 47 cm

Objednávky

Pokud si chcete některý z výrobků objednat, napište mi na adresu objednavky@kitchenaffair.cz. Do objednávky nezapomeňte uvést:

  • o který výrobek máte zájem
  • jak chcete objednávku zaplatit
  • jak si balíček předáme, případně kam ho pošlu (adresu prosím napište přehledně i s Vaším celým jménem)

Platba

Platba je možná převodem na účet, hotově (v případě osobního převzetí) a nebo dobírkou (+15 Kč).

Doprava

Osobní odběr je momentálně možný v Chrudimi, Hradci Králové nebo Pardubicích po předchozí domluvě.

Zboží jinak zašlu na Vaši adresu doporučeně v kartonové obálce Českou poštou (po ČR je cena 89 Kč – do 4 ks v jedné obálce)

Všechny balíčky se snažím odesílat co nejdříve, ale nemůžu na poštu běhat každý den, proto odesílám dvakrát do týdne. Vánoční zásilky pojedou ve speciálním režimu (viz info dál).

VÁNOČNÍ ZÁSILKY

Pokud chcete tašku jako dárek a chcete ji mít na Štědrý den pod stromečkem, je třeba ji objednat nejpozději do 17.12.2018 (do 12 hodin). Česká pošta zatím zaručuje dodání do Vánoc při podání do 18.12., takže poslední letošní balíčky odešlu v tento den. Nebo se se mnou můžete domluvit na osobním předání až do 21.12.

Vždycky pro Vás mám i něco navíc…

Tašky se Vám líbí a chcete jimi podarovat celou rodinu? Tak to mám radost! A abyste měli radost i Vy, tak ke koupi 4 velkých tašek přibalím jeden svačinový pytlík jako dárek!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply