Ze života

Přejeme Vám báječný rok 2017!

Ufff… Tak další rok je zase za námi. Jeho konec pro nás byl už tradičně hektický, nečekaně ve znamení změn.

Začátkem prosince jsme si užili krásy adventní Budapešti, i spoustu skvělého jídla, které se tu dá ochutnat. Potom mojí maminku začala bolet ruka tak, že hned skončila se žádankou na operaci a přísným zákazem o Vánocích něco dělat. Můj plán vyšperkovat pár druhů cukroví a ještě během adventu Vám je nasdílet tady na blog padl. A protože u nás byl vždy plný stůl, tak na blogování nakonec vůbec nezbyl čas. Z pár druhů bylo nakonec patnáct, a ty naplnily tři obrovské kartony od vína. A i když mamka letos nepekla vůbec, myslím, že o cukroví na našem stole nakonec nouze nebyla. O recepty se ráda podělím před příštími Vánoci.

Ještě před Vánoci jsem zjistila, že Kitchen Affair je se mnou online už víc než rok. Ačkoli jsem během něj měla pár hluchých offline míst, podařilo se mi nasbírat pěknou řádku – převážně sladkých – receptů. Do dalšího roku jsem si musela, že ty sladké recepty na dorty a koláče trochu omezím a budu se víc věnovat zdravějšímu a výživnějšímu jídlu. Což je také jedno z mých novoročních předsevzetí, protože svatební šaty už neúprosně volají ze skříně.

První dny nového roku jsou už taky za námi. Oba se snažíme co nejrychleji rozkoukat po tolika dnech volna plných cukroví, pohádek, dobrého vína a hlavně sladkého nicnedělání. Čeká nás parádně bláznivý rok plný velkých změn. Tou největší bude naše červencová svatba mezi vinicemi. Ale ještě předtím bychom toho chtěli spoustu zažít, vidět, poznat, ochutnat…  A proto se moc těšíme na to, co nás v následujících dnech a měsících čeká.

Oba Vám přejeme, aby byl tento rok ještě lepší než ten minulý, plný báječných zážitků, dobrého jídla a spousty skvělých lahví vína, o které se budete moci podělit s vašimi nejbližšími. Krásný nový rok a brzy na viděnou!

eh

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply